Unikatowa klinika, na której możesz polegać

Poznaj naszych lekarzy

dr Joanna Janusiewicz

Szefowa zespołu medycznego

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Wydziału Stomatologicznego w Zabrzu posiadającą certyfikat Invisalign. Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała na całym świecie. Specjalizuje się w zaawansowanej ortodoncji.

dr Marta Kowińska

protetyk

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2018 roku uzyskała dyplom specjalisty w zakresie protetyki stomatologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

dr Małgorzata Kotowicz-Grzyśka

stomatologia zachowawcza z endodoncją

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, studia stomatologiczne ukończyła z wyróżnieniem. Specjalistka stomatologii zachowawczej z endodoncją. Ma 13- letnie doświadczenie zawodowe.

dr Joanna Hess

chirurg

Chirurg stomatolog z obszernym doświadczeniem. W marcu uzyskała certyfikat Uniwersity of Michigan School of Dentistry w zakresie przeszczepu tkanek miękkich oraz zabiegów implantacji.

Nasz personel pomoże Ci w dobraniu najkorzystniejszego rodzaju leczenia

Poznaj naszych specjalistów

Joanna Pyrtek

Neurologopeda

Zajmuje się terapią logopedyczną/neurologopedyczną w zakresie korekty wad wymowy, żucia, połykania, pionizacji języka. Współtworzy konsultacje ORTOLOGO – podczas których bada przyczyny wad zgryzu, zaburzeń w zakresie budowy i funkcji narządów mowy. Jej zakres zainteresowań to: Praca z pacjentami dorosłymi po udarach i wypadkach, erapia czaszkowo-krzyżowa w celu poprawy funkcji narządów artykulacyjnych, rozluźnianie napięć w ciele, wsparcie w terapii jąkania i wiele innych.

Marta Schmidt

fizjoterapeuta

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Aktualnie jest doktorantką Wydziału Nauk o Zdrowiu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Marta Schmidt tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Aktualnie jest doktorantką Wydziału Nauk o Zdrowiu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Mikołaj Jagiełko

Fizjoterapeuta

Jest fizjoterapeutą manualnym z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pracował w wielu miejscach od szpitali po kliniki specjalistyczne. Ukończył kurs klawiterapii. Pomaga sportowcom, pacjentom po skomplikowanych zabiegach operacyjnych oraz regularnym pacjentom zmagającymi się z dysfunkcjami kręgosłupa oraz narządu żucia. Zawsze warto skonsultować się z fizjoterapeutą, który znajdzie przyczynę bólu pleców, mięśni czy stawów i zaleci odpowiednią terapię.

Witold Kowal

Fizjoterapeuta

Ból kręgosłupa sygnalizuje nam istnienie niekorzystnych zmian w strukturze naszych tkanek. Dzielić go można na ból ostry, który informuje nas o uszkodzeniach w konkretnych miejscach i łączy się z miejscem występowania schorzenia. Nasz specjalista stosując terapię manualną jest w stanie rozpoznać problem i skutecznie mu zaradzić. Pracuje z pacjentami zmagającymi się z bruksizmem, wadami postawy i wieloma innymi dysfunkcjami.